Podsumowanie projektów EOG

lut 12, 2024 | Aktualności

Podumowanie dwuletniego projektu „Dobrostan w szkole” i  „Komunikacja budująca zrozumienie” na Islandii. Fundację reprezentowała Monika Śledź Pacheco w towarzystwie wspaniałych kobiet: Lilii Steingrímsdóttir, Marzeny Przybylskiej i Moniki Marculi z Art of Living Iceland.

 

🤝 Fundacja uczestniczyła w spotkaniach Promocyjnych z Warsztatami przeprowadzonymi przez organizację partnerską, z młodzieżą i personelem w Centrum dla Osób Uzależnionych oraz z pracownikami Czerwonego Krzyża w ich siedzibie w Rejkiawiku. Każda taka wizyta była okazją do podzielenia się rezultatami naszych działań i rozmową o możliwościach rozwoju i współpracy w przyszłości.

 

👉 Zapraszamy do zapoznania się z gratisowymi materiałami na Platformie! Wystarczy zarejestrować się i korzystać z bogactwa dostępnych zasobów (podręcznika, filmów, komiksów) przygotowanych przez nasze ekspertki.

 

Wejdź na https://edu.understanding.pl/ i dołącz do naszej społeczności!

 

ℹ️ Projekt ,,Komunikacja budująca zrozumienie” korzysta z dofinansowania o wartości 122 871 EUR otrzymanego od Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach Funduszy norweskich i EOG. Celem projektu jest opracowanie narzędzi wprowadzających skuteczną komunikację oraz pokojowe i konstruktywne rozwiązywanie sporów i problemów w środowiskach dzieci i młodzieży.

 

ℹ️ Projekt ,,Dobrostan w szkole” korzysta z dofinansowania o wartości 171 895 EUR otrzymanego od Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach Funduszy norweskich i EOG, który będziemy realizować z islandzkim partnerem Art of Living Iceland, jest opracowanie i wdrożenie innowacyjnych metod i narzędzi edukacyjnych dotyczących odporności psychicznej dla nauczycieli i dzieci szkolnych oraz przeprowadzenie badań pilotażowych, raportu i rekomendacji w czasie dwuletniego projektu przy współudziale minimum 110 nauczycieli.

Podobne artykuły