Szkolenie w Heraklionie

wrz 21, 2021 | Aktualności

Nasz zespół projektowy przyjechał do Heraklionu na szkolenie „Zarządzanie projektami wymiany międzykulturowej w Europie”, w ramach projektu „Multicultural and NonViolent Parenting” Programu PO WER. Sześć dni szkolenia, którego celem było poszerzenie wiedzy uczestników na temat realizacji, rozwoju, planowania i zarządzania projektami europejskimi.

Mieliśmy okazję zaprezentować nasze kluczowe projekty na seminarium „Zarządzanie projektami dla projektów wymiany międzykulturowej w Europie”. Prezentowaliśmy projekt „Kluby Rodzin Wielojęzycznych” jako dobrą praktykę i świetne źródło narzędzi dla wszystkich uczestników, a także „Odporność psychiczna dla rodziców”, aby pokazać, jak można stworzyć wspaniałe konsorcjum.
Zaprezentowaliśmy również niedawną wizytę studyjną w Art of Living Iceland w ramach projektu „Zmiana od wewnątrz” finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG”
Po tygodniu szkoleń, warsztatów, wielokulturowych wieczorów i prezentacji, networkingu i planowania nowych projektów powróciliśmy do Krakowa, gotowi, aby wdrożyć to wszystko, czego się nauczyliśmy 😉