Noworoczne życzenia, podziękowania i prezenty!

gru 31, 2023 | Aktualności

🇵🇱 🎅 Fundacja Understanding życzy zdrowych, spokojnych i rodzinnych świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku! Niech nadchodzący rok 2024 przyniesie Wam jeszcze więcej sukcesów, inspiracji i satysfakcji z osiągniętych celów. ☃️ 🌨

 

🙏 Dziękujemy za Waszą aktywność, za inspirujące rozmowy, wsparcie merytoryczne, obecność na szkoleniach i konferencji, wspólne tworzenie i za to, że razem z nami budowaliście społeczność dbającą o własny dobrostan.

 

🗣️ Mamy dla Was świetne wiadomości! Od teraz możecie samodzielnie rejestrować się na naszej Platformie Edukacyjnej, bez ograniczeń korzystać z jej zasobów oraz dowolnie przeglądać i dzielić się treściami.

 

🔗 Link do Platformy: https://edu.understanding.pl/

 

Wierzymy, że materiały edukacyjne, które powstały podczas projektu były dla Was wartościowe i mogą być równie inspirujące dla innych. Dlatego też zachęcamy do udostępniania ich znajomym, kolegom i koleżankom z branży. To dzięki Waszym osobistym rekomendacjom możemy poszerzyć wpływ naszych działań.

 

Dbajmy o swój dobrostan w Nowym Roku!

 

📺 Wraz z końcem tego niezwykłego roku, chcieliśmy podzielić się z Wami najfajniejszymi momentami. Zapraszamy na krótkie podsumowanie w formie filmiku.

 

 

FUNDACJA UNDERSTANDING
Zrozumieć siebie, zrozumieć innych